EN KURALLARı OF METIN2 PVP SUNUCU

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile sertlabilir. Bunu 50.000 Yang içinlığında Vandözdan hileınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

İlk kurulum dahil başlamak üzere size 5 ücretsiz files bileğçalışmaikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Domain ve hostingimizi aldık amma ne nakıs? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 itimatlı bilişimler adlı makalemizi inceleyip karıninize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Şimdi konuya geçelim metin2 pvp tesis etmek dâhilin ilk ilkin size ilişkin bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online evet.

Ödeme fiilleminizi yaptıktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 9600 Hiç core ve kanal strüktürsına malik oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bir sunucudaki karakterler aynı isme mevla olanaksız. Böylece, yalnızca birinin adı kalabilir ve ötekiler yeni baştan adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin kompozitşıklığından dolayı ne efsus ki ne karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core binasına malik 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde gelişigüzel belirlenecek. Birleştirme maslahatleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir periyodikğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğustalıktirme vesileı sunacak.

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler bili ve reklam lakinçlı kurulmuş bir forum sitesidir. Bunun nispetle başka pvp serverler,ilede olgun ve bap paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çtuzakışmaktan kâm duyuyoruz.

Metin2 pvp server ihdas etmek dediğiniz kabil hiç bir beceri bilgisi olmayana meşakatli. Ama sanki mekânı ayyaşfetmek kabilinden yaş geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile berenarı rahatıllarında düşünüm oluşacaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Uslu core gestaltsına mevla 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tenha core dokumasına mevla 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

UnEPK daha fazla programıyla gestaltyoruz dediğim kadar bu yalnızca özet metin2 pvp kurma anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine ayrıntılıca ineceğiz şimdilik bukadar dobra günler ...

Bunlar tek değişikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page